Vymalováním svého interiéru, působící radost ze života

Již hodně víme o barevných fototapetach, které můžeme nalepit na stěny s různými barvami a vzorky. Rovněž známe, ve kterých místnostech použít konkrétní barvu, a kterou přednostně nevybírat obecně v žádné a ponechat ji jenom tak.

samolepící tapeta na zeď

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
3d obrazy na zeď

Autor: Marco Hamersma
Źródło: http://www.flickr.com
/
Většinou, v průběhu zařizování svého interiéru, přemýšlíme pouze, kterou barvu vybrat na stěny a jak je potom vymalovat. Samolepící tapeta na zeď s rozmanitým znakem se může snadno a během chvilky využít, k tomu si koupíme skříň a je hotovo. Podle využití místnosti určujeme, kde si vylepíme, jakou tapetu s jakým vzorkem, a na kterou zeď si pověsíme 3d obrazy na zeď. Teď již víme, že samolepící tapeta na zeď nemá jenom toto užití – viz Demural. Jestliže chceme mít více barevnější místnost, ale máme v něm bíle stěny, nic se nestane. Můžeme si zvolit nějaké hezky zbarvené samolepící fólie, jakými bíle stěny přelepíme. Tyto fólie smíme také použít uvnitř konkrétní skříně. Z bílé eventuálně jiné jednobarevné komodě si můžeme utvořIT hezkou, útulnou souhru barev. Rovněž tímto způsobem můžeme vylepit dveře. Do různých místnosti můžeme využít různé barvy na dveře. Z jednobarevných místnosti se hned stanou nádherně a barevné místečka. Též k těmto odstínům doladíme 3d obrazy na zeď. Záleží na nás, jestli si koupíme přímo připravený na použití obraz, či si sami jakýsi navrhneme.

Podstatné je, aby se z nezáživného pokoje, stála nádherná místnost, z jaké nebudeme nadšení jenom my, ale rovněž kamarádi, kteří nás navštíví – Velký průlom byl 3D obraz na zeď. /
Odstínu se nemusíme bát. Čím více jich užijeme, tím více barevnější dny budeme mít.
Štítky , , , , .Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny