• Domů |
  • misc |
  • Nové originální 10 g - 1310 nm - 10 km - SM - SFP + e31 MTRS - 1-01 světelný modul

Nové originální 10 g - 1310 nm - 10 km - SM - SFP + e31 MTRS - 1-01 světelný modul

  • (0 Recenze)
Skladem

Štítky: 10g sfp, bmw e31, fiber spínač, kanada, kamera auto portable, sm hračka, sex, sm, iptv, předplatné iptv francie, sfp.

590.15 Kč 525.21 Kč
Množství: Přidat do košíku

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD Sleva pro velkoobchod? Další část čísla? Citát pro KUSOVNÍKU?Všechny naše výrobky mají jeden rok záruka kvality. Pro více informací nebo technické otázky, prosím, neváhejte kontaktovat SeeMe služby.


  • Značka: SMTE
  • Číslo Modelu: CC

Recenze

Přidat recenzi

Napsat svou recenzi!:

Název:

E-mail:

Související produkty

1pár RS485 na Optické Vlákno Modem, Singlemode, SC, 20km rs485 na ethernet fiber converter Přehled Produktu Sériové optický transceiver je také známý jako optický datový vysílač. Sériové optické vysílače (optická data transceiver) může pomoci přenášet RS232, signál, signálu RS422 nebo RS485 signál v optické vlákno převedením do optického signálu
517.90 Kč 492.00 Kč
Factory cena 50PC Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optické Vlákno Rychle konektor, single-mode Kompatibilní s standardní SC UPC Konektory 50pieces/lot Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optické Vlákno Rychle konektor, single-mode Kompatibilní s standardní SC UPC Konektory Vlákno Typ SM/MM Leštění povrchu SC/APC/UPC Barva Modrá průchozí útlum 0.2 dB návrat ztráta ≥60dB společné
730.91 Kč