• Domů |
  • misc |
  • ROHS oxid Křemičitý SFP Modul SC prachu plug kryt /SC port plug/SC kryt proti prachu

ROHS oxid Křemičitý SFP Modul SC prachu plug kryt /SC port plug/SC kryt proti prachu

  • (1 Recenze)
Skladem

Štítky: čisté vlákno, lc upc, mg dust cap, nové módní bohémské šaty, optické vlákno konektor, usbc dust cap, sfp, hp sfp port, 2 sfp port, a10 rc.

292.36 Kč
Množství: Přidat do košíku

ROHS Silikagel SFP Moduly prachu plug kryt /SC Simplex port plug/SC kryt proti prachu

FAQ

Q: máte skladem?

A:ANO

Q: Jak se mohu dostat cenovou nabídku?

A: To je užitečné pro nás doporučit správnou položku, pokud víme, že váš detailu požadavku(číslo portu, štít nebo bez štítu, led nebo duální led diody, s nebo bez transformátoru atd.). Kreslení a kótování budou zaslány způsobem. Samozřejmě, to je nejlepší, pokud máme výkresu.

Q: Který produkt máte pro sfp klec série?

A: Máme sfp cage1×1,1×2, 1×4, 1×6, 2x1, 2×2, 2x3, 2×4, 2x5, 2×6, 2x8,sfp+1×1, sfp+1×2, sfp+1×4, sfp+2×1, sfp+2×2, sfp+2×4, sfp+2×5, sfp+2×6, sfp+2×8, QSFP+1×1, QSFP+1×3, QSFP+1×4, QSFP+2×1, QSFP+2×2, QSFP28, ZQSFP+, MINI SAS HD, KLECE XFP, sfp klec s jímkou, montáž sfp klec, světla, potrubí a tak dále.


  • Značka: Go-Fibereasy
  • Balení: 100ks
  • Materiál: Silikagel
  • Přepravní Náklady: Doprava zdarma po celém Světě
  • Aplikace: SFP Epon/Gopn Transceiver Moduly
  • barva: černá
  • Port: sc simplex
  • Číslo Modelu: SC kryt proti prachu

Recenze

Yanis Budagov
2020-12-30
5/5
Very fast shipping, protective packaging

Přidat recenzi

Napsat svou recenzi!:

Název:

E-mail:

Související produkty

E73-TBB Zkušební Desce Pro Bluetooth RUKU nRF52832 2.4 Ghz-2.5 mW IPX PCB Anténa IoT uhf Bezdrátový Přijímač Ble 5.0 rf Přijímač Výrobek je zkušební desce integrován s nRF52832 modul RF Parametr Hodnota Poznámka Pracovní frekvence 2379~2496 MHz Výchozí: 2.4 GHz (32MHz oscilátor) Vysílací výkon 4 dBm Asi 2,5 mW citlivost přijímače -95 dBm Vzduchu rychlost přenosu dat: 1Mbps Vzduchu rychlost přenosu
206.74 Kč 186.07 Kč
SMA Konektor konektor samec RF Koaxiální 50 ohm Konektor pro LMR300 5D-FB kabel 10pcs/lot SMA Konektor konektor samec RF Koaxiální 50 ohm Konektor pro LMR300 5D-FB kabel 10pcs/lot
166.86 Kč